GRM033C71A104KE14D
DigiKeys varenummer
490-14450-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-14450-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-14450-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM033C71A104KE14D
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 10V X7S 0201
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7S 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRM033C71A104KE14D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)