GRJ55DR72E105KWJ1L
DigiKeys varenummer
490-13318-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13318-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-13318-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRJ55DR72E105KWJ1L
Beskrivelse
CAP CER 1UF 250V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRJ55DR72E105KWJ1L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)