GQM2195C2E270GB12D er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Johanson Technology Inc.
På lager: 3.504
Datablad
Opgradering
KEMET
Opgradering
Johanson Technology Inc.
27 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GQM2195C2E270GB12D
DigiKeys varenummer
490-GQM2195C2E270GB12DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GQM2195C2E270GB12DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GQM2195C2E270GB12DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GQM2195C2E270GB12D
Beskrivelse
CAP CER 27PF 250V NP0 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GQM2195C2E270GB12D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)