GJM0335C1E240GB01J
DigiKeys varenummer
490-GJM0335C1E240GB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GJM0335C1E240GB01J
Beskrivelse
CAP CER 24PF 25V C0G 0201
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 pF 25V Keramiske kondensatorer