GCM155R71E682KA37J
DigiKeys varenummer
490-GCM155R71E682KA37JTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GCM155R71E682KA37JCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GCM155R71E682KA37JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GCM155R71E682KA37J
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GCM155R71E682KA37J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)