GCJ31MR71E104KA01L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Murata Electronics
På lager: 58.928
Datablad
0.1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCJ31MR71E104KA01L
DigiKeys varenummer
490-GCJ31MR71E104KA01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCJ31MR71E104KA01L
Beskrivelse
CAP CER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GCJ31MR71E104KA01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)