GCJ21BR72A123KA01L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCJ21BR72A123KA01L
DigiKeys varenummer
490-GCJ21BR72A123KA01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCJ21BR72A123KA01L
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GCJ21BR72A123KA01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)