GCJ21BR72A123KA01K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCJ21BR72A123KA01K
DigiKeys varenummer
490-GCJ21BR72A123KA01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCJ21BR72A123KA01K
Beskrivelse
CAP CER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GCJ21BR72A123KA01K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)