GCJ188R71H103KA01D
DigiKeys varenummer
490-5762-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5762-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5762-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GCJ188R71H103KA01D
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GCJ188R71H103KA01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)