DLW5BTM251SQ2L
DigiKeys varenummer
490-DLW5BTM251SQ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW5BTM251SQ2LCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-DLW5BTM251SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLW5BTM251SQ2L
Beskrivelse
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
EDA/CAD-modeller
DLW5BTM251SQ2L Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
20mOhm
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Filtertype
Strøm, Signallinje
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
250 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
5A