DLW21SZ900HQ2L
DigiKeys varenummer
490-14402-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-14402-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-14402-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLW21SZ900HQ2L
Beskrivelse
CMC 280MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 90 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 410mOhm
EDA/CAD-modeller
DLW21SZ900HQ2L Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
410mOhm
Spændingsklassifikation - DC
20V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Strømklassificering (maks.)
280mA