DLW21SN181SQ2L | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | DLW21SN181SQ2L |
Beskrivelse | CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | DLW21SN181SQ2L Modeller |
Kategori | DC-modstand (DCR) (maks.) 350mOhm |
Producenter Murata Electronics | Spændingsklassifikation - DC 50V |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflademontering |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Filtertype Signallinje | Højde (maks.) 0,055" (1,40mm) |
Antal linjer 2 | Pakke/hus Vandret, 4 PC Pad |
Impedans @ frekvens 180 Ohms @ 100 MHz | Grundlæggende varenummer |
Strømklassificering (maks.) 330mA |