DLW21SN181SQ2L
DigiKeys varenummer
490-5139-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5139-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5139-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLW21SN181SQ2L
Beskrivelse
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DLW21SN181SQ2L Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
350mOhm
Producenter
Murata Electronics
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)
Antal linjer
2
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Impedans @ frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
330mA