DLM11CN201HH2L
DigiKeys varenummer
490-DLM11CN201HH2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLM11CN201HH2LCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-DLM11CN201HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLM11CN201HH2L
Beskrivelse
CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3,8Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
3,8Ohm
Spændingsklassifikation - DC
5V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
200 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
0504 (1210 metrisk), 4 leder
Strømklassificering (maks.)
60mA