DLM0NSB120HY2D
DigiKeys varenummer
490-DLM0NSB120HY2DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLM0NSB120HY2DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-DLM0NSB120HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLM0NSB120HY2D
Beskrivelse
CMC 160MA 2LN 12 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 12 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DLM0NSB120HY2D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
160mA
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
5V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,020" (0,50mm)
Impedans @ frekvens
12 Ohms @ 100 MHz