CSTNE12M0G550000R0
DigiKeys varenummer
490-17943-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17943-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-17943-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CSTNE12M0G550000R0
Beskrivelse
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz Keramisk Resonatorer Indbygget kondensator 33 pF ±0,2% 30 Ohms -40°C – 85°C Overflademontering
EDA/CAD-modeller
CSTNE12M0G550000R0 Modeller
Funktioner
Indbygget kondensator
Producenter
Murata Electronics
Kapacitans
33 pF
Serie
Impedans
30 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
Keramisk
Pakke/hus
3-SMD, ikke-standard
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frekvensstabilitet
±0,2%
Højde
0,032" (0,80mm)
Frekvenstolerance
±0,5%