BNX003-11
DigiKeys varenummer
490-18607-ND
Producenter
Producentens varenummer
BNX003-11
Beskrivelse
FILTER EMI SUPPRESSION BLOCK
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LC EMI-filtre 5th Orden Lavpas 2 kanal 10 A Blok, 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BNX003-11 Modeller
Kategori
Strøm
10 A
Producenter
Murata Electronics
ESD beskyttelse
No
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Boks
Applikationer
Datalinjer til mobile enheder
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
150V
Type
Lavpas
Monteringstype
Hulmontering
Filterrækkefølge
5th
Pakke/hus
Blok, 4 ledere
Teknologi
LC
Størrelse/dimension
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Antal kanaler
2
Højde
0,492" (12,50mm)
Dæmpningsværdi
40dB @ 5MHz – 1GHz