BLM41PG471SN1L
DigiKeys varenummer
490-1060-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1060-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-1060-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM41PG471SN1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1806 (4516 metrisk) 2A 50mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM41PG471SN1L Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2A
DC-modstand (DCR) (maks.)
50mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1806 (4516 metrisk)
Højde (maks.)
0,071" (1,80mm)
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz