BLM21PG221SZ1D
DigiKeys varenummer
490-16661-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16661-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-16661-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM21PG221SZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 2A 45mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM21PG221SZ1D Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
45mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
2A