BLM21BD601SZ1D
DigiKeys varenummer
490-BLM21BD601SZ1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM21BD601SZ1DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-BLM21BD601SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM21BD601SZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Detaljeret beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 300mA 350mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM21BD601SZ1D Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
350mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
300mA