BLM21BD272SH1L
DigiKeys varenummer
490-11044-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11044-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-11044-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM21BD272SH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 2.7 KOHM 0805 1LN
Detaljeret beskrivelse
2.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 200mA 800mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM21BD272SH1L Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
800mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,057" (1,45mm)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
2.7 kOhms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
200mA