BLM18SP221SH1D
DigiKeys varenummer
490-BLM18SP221SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM18SP221SH1DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-BLM18SP221SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM18SP221SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 2,8A 40mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM18SP221SH1D Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2,8A
DC-modstand (DCR) (maks.)
40mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)