BLM18SD220SN1D
DigiKeys varenummer
490-15633-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-15633-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-15633-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM18SD220SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 6A 8mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM18SD220SN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
6A
DC-modstand (DCR) (maks.)
8mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
22 Ohms @ 100 MHz