BLM18KG471SH1D
DigiKeys varenummer
490-13258-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13258-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-13258-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM18KG471SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 1,5A 130mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM18KG471SH1D Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
130mOhm
Producenter
Murata Electronics
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
1,5A