BLM18KG101TN1D
DigiKeys varenummer
490-5448-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5448-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5448-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM18KG101TN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 3A 30mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLM18KG101TN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
3A
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,030" (0,75mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
100 Ohms @ 100 MHz