BLM15PD800SN1D
DigiKeys varenummer
490-5202-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5202-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5202-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM15PD800SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0402 (1005 metrisk) 1,5A 70mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM15PD800SN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,5A
DC-modstand (DCR) (maks.)
70mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
80 Ohms @ 100 MHz