BLM15GG221SN1D
DigiKeys varenummer
490-5197-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5197-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5197-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM15GG221SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0402 (1005 metrisk) 300mA 700mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM15GG221SN1D Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
700mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
300mA