BLF03RD501GNED
DigiKeys varenummer
490-BLF03RD501GNEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLF03RD501GNEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-BLF03RD501GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLF03RD501GNED
Beskrivelse
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 Ohms @ 2.4 GHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0201 (0603 metrisk) 500mA 360mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLF03RD501GNED Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
500mA
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
360mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
1
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
500 Ohms @ 2.4 GHz
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)