BLE32SN120BH1L
DigiKeys varenummer
490-BLE32SN120BH1LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLE32SN120BH1LCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-BLE32SN120BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLE32SN120BH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1210 (3225 metrisk) 20A 0,6mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLE32SN120BH1L Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
0,6mOhm
Producenter
Murata Electronics
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,087" (2,20mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
12 Ohms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
20A