BLA2ABD601SN4D
DigiKeys varenummer
490-4012-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-4012-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-4012-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLA2ABD601SN4D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0804 1LN
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 4 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0804 (2010 metrisk), matrix, 8 PC Pad 100mA 800mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLA2ABD601SN4D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
100mA
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
800mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0804 (2010 metrisk), matrix, 8 PC Pad
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Antal linjer
4
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz