BU-P1166-48-2
DigiKeys varenummer
314-1291-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-P1166-48-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
Detaljeret beskrivelse
48,0" (1219,20mm) Bananstik, Enkelt, Kan stables til Krokodillenæb, Isoleret Forbindelsesledning (patch) 1000V (1kV)
Kategori
Kabellængde
48,0" (1219,20mm)
Indhold
1 leder, rød
Trådtykkelse
18 AWG
Spænding - Nominel
1000V (1kV)
Strømklassificering (AMPS)
10A
Flere ressourcer
På lager: 1
Alternativ farve
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
På lager: 5
Alternativ længde
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
På lager: 71
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 29
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
På lager: 482
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"