BU-4150028MM500
DigiKeys varenummer
314-BU-4150028MM500-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-4150028MM500
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO SMA 19.6"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til SMA RG-316 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Længde
19,69" (500,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-316
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Frekvens - Maks.
3 GHz
Farve
Kobber
Driftstemperatur
-65°C – 150°C