BU-4150028006
DigiKeys varenummer
314-BU-4150028006-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-4150028006
Beskrivelse
COAX CABLE BNC TO SMA 6"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til SMA RG-316 6,000" (152,40mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Mueller Electric Co
Længde
6,000" (152,40mm)
Serie
Kabeltype
RG-316
Emballage
Bulk
Kabel-impedans
50 Ohms
Varestatus
Aktiv
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
Type
BNC til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Kobber
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Afskærmet
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C