BU-3131-A-12-0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Pomona Electronics
På lager: 0
Datablad
12,0" (304,80mm) Krokodillenæb, Miniature, Isoleret til Krokodillenæb, Miniature, Isoleret Testledning 300V 1 leder, sort
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BU-3131-A-12-0
DigiKeys varenummer
BU-3131-A-12-0-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-3131-A-12-0
Beskrivelse
TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kabellængde
12,0" (304,80mm)
Producenter
Mueller Electric Co
Indhold
1 leder, sort
Serie
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
20 AWG
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
300V
Konfiguration
Krokodillenæb til krokodillenæb
Strømklassificering (AMPS)
5 A
1. stikforbindelse
Krokodillenæb, Miniature, Isoleret
Temperaturområde
221°F (105°C)
2. stikforbindelse
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
På lager: 0
Alternativ længde
TEST LEAD GATOR TO GATOR 24"
TEST LEAD GATOR TO GATOR 36"
På lager: 1
TEST LEAD GATOR TO GATOR 48"
TEST LEAD GATOR TO GATOR 60"