BU-2741-D-48-2
DigiKeys varenummer
BU-2741-D-48-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-2741-D-48-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,0" (1219,20mm) Bananstik, Enkelt, Retvinklet til Testsonde Forbindelsesledning (patch) 600V
Kategori
Kabellængde
48,0" (1219,20mm)
Producenter
Mueller Electric Co
Type
Forbindelsesledning (patch)
Serie
Indhold
1 leder, rød
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
18 AWG
Stablingsmetode
Ikke stabelbar
Spænding - Nominel
600V
Konfiguration
Bananstik til testsonde
Klassificeringer
CAT II 600V
1. stikforbindelse
Bananstik, Enkelt, Retvinklet
Strømklassificering (AMPS)
10A
2. stikforbindelse
Testsonde
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 54
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Alternativ farve
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"