BU-2031-A-24-2
DigiKeys varenummer
314-1513-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-2031-A-24-2
Beskrivelse
GATOR TO BANANA PLUG 24"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,0" (609,60mm) Krokodillenæb, Miniature, Isoleret til Bananstik, Enkelt, Kan stables Testledning 300V 1 leder, rød
Kategori
Kabellængde
24,0" (609,60mm)
Indhold
1 leder, rød
Emballage
Pose
Trådtykkelse
20 AWG
Spænding - Nominel
300V
Konfiguration
Krokodillenæb til bananstik
Strømklassificering (AMPS)
5 A
1. stikforbindelse
Krokodillenæb, Miniature, Isoleret
Temperaturområde
221°F (105°C)