BU-2030-A-12-0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Pomona Electronics
På lager: 303
Datablad
12,0" (304,80mm) Bananstik, Enkelt, Kan stables til Krokodillenæb, Isoleret Forbindelsesledning (patch) 300V
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BU-2030-A-12-0
DigiKeys varenummer
BU-2030-A-12-0-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-2030-A-12-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kabellængde
12,0" (304,80mm)
Producenter
Mueller Electric Co
Type
Forbindelsesledning (patch)
Serie
Indhold
1 leder, sort
Emballage
Bulk
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
20 AWG
Stablingsmetode
Multistakning, Front og vertikalt
Spænding - Nominel
300V
Konfiguration
Bananstik til krokodillenæb
Strømklassificering (AMPS)
10A
1. stikforbindelse
Bananstik, Enkelt, Kan stables
Grundlæggende varenummer
2. stikforbindelse
Krokodillenæb, Isoleret
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
På lager: 0
Alternativ længde
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
På lager: 91
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"