BU-1120-A-12-2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Pomona Electronics
På lager: 62
Datablad
Billede for BU-1120-A-12-2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BU-1120-A-12-2
DigiKeys varenummer
BU-1120-A-12-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-1120-A-12-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12,0" (304,80mm) Bananstik, Enkelt, Kan stables til Mini-hage Forbindelsesledning (patch) 300V
Kategori
Kabellængde
12,0" (304,80mm)
Producenter
Mueller Electric Co
Type
Forbindelsesledning (patch)
Serie
Indhold
1 leder, rød
Emballage
Bulk
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC), Nylon
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
20 AWG
Stablingsmetode
Multistakning, Front og vertikalt
Spænding - Nominel
300V
Konfiguration
Bananstik til grabber, Krog
Klassificeringer
CAT II 300V
1. stikforbindelse
Bananstik, Enkelt, Kan stables
Strømklassificering (AMPS)
5A
2. stikforbindelse
Mini-hage
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
På lager: 0
Alternativ længde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
På lager: 0
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"