AI-000503E-36
DigiKeys varenummer
314-1444-ND
Producenter
Producentens varenummer
AI-000503E-36
Beskrivelse
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 36"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
36,0" (914,40mm) Krokodillenæb, Uisoleret til C-klemme Testledning
Kategori
Konfiguration
Krokodillenæb til C-klemme
Producenter
Mueller Electric Co
1. stikforbindelse
Krokodillenæb, Uisoleret
Serie
2. stikforbindelse
C-klemme
Emballage
Pose
Kabellængde
36,0" (914,40mm)