Billede for MPM3695GPJ-20-3333-T er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MPM3695GPJ-20-3333-T
DigiKeys varenummer
1589-MPM3695GPJ-20-3333-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPM3695GPJ-20-3333-T
Beskrivelse
3V TO 16V INPUT, CONTINUOUS 25A
Producentens standard leveringstid
52 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,5 – 5,5V 25A 3V - 16V Indgang
EDA/CAD-modeller
MPM3695GPJ-20-3333-T Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
25A
Mfr
Effekt (Watt)
138 W
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Pakke/hus
29-PowerCLGA-modul
Spænding - Input (min.)
3V
Størrelse/dimension
0,20" L x 0,24" B x 0,17" H (5,0mm x 6,0mm x 4,4mm)
Spænding - Input (maks.)
16V