MPM3690GBF-20B-T
DigiKeys varenummer
1589-MPM3690GBF-20B-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPM3690GBF-20B-T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,6 – 3,3V 26A 4V - 16V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MPM3690GBF-20B-T Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
26A
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (med reducering)
Pakke/hus
144-BBGA-modul
Størrelse/dimension
0,63" L x 0,63" B x 0,20" H (16,0mm x 16,0mm x 5,2mm)
Spænding - Input (min.)
4V
Leverandørs enhedspakning
144-BGA (16x16)
Spænding - Input (maks.)
16V