MPM3683GMN-10-T
MPM3683GMN-10-T
DigiKeys varenummer
1589-MPM3683GMN-10-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPM3683GMN-10-T
Beskrivelse
2.7V-16V, 10A, STEP-DOWN POWER M
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,6 – 5,5V 10A 2,7V - 16V Indgang
Kategori
Spænding - Output 1
Mfr
Strøm - Output (maks.)
10A
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Fjernkontrol
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
29-LGA-modul
Spænding - Input (min.)
2,7V
Størrelse/dimension
0,28" L x 0,28" B x 0,17" H (7,0mm x 7,0mm x 4,4mm)
Spænding - Input (maks.)
16V