0430300038-12-L9
DigiKeys varenummer
0430300038-12-L9-ND
Producenter
Producentens varenummer
0430300038-12-L9
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A1857/19 BL001 BLU
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blå 18 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Tin 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Blå
Kontaktfinishs tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Længde
12,0" (304,8mm)