0430300004-03-R6-D
DigiKeys varenummer
0430300004-03-R6-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
0430300004-03-R6-D
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 26 AWG Jumper ledning Fatning til fatning Tin 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Rød
Kontaktfinishs tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontaktende
Fatning til fatning
Længde
3,00" (76,20mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
På lager: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BROWN
3" PRE-CRIMP 1853 GREEN
3" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP 1853 RED
4" PRE-CRIMP 1853 RED
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED
8" PRE-CRIMP 1853 RED