0190730019-24-S9-D
DigiKeys varenummer
0190730019-24-S9-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
0190730019-24-S9-D
Beskrivelse
24" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumper ledning Ringterminal (#10 stift) til ringterminal (#10 stift) Tin 24,0" (609,6mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Skifergrå
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Ringterminal (#10 stift) til ringterminal (#10 stift)
Grundlæggende varenummer
Længde
24,0" (609,6mm)