0190730019-10-W9
DigiKeys varenummer
0190730019-10-W9-ND
Producenter
Producentens varenummer
0190730019-10-W9
Beskrivelse
10" JUMPER 3075 WH001 WHITE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 18 AWG Jumper ledning Ringterminal (#10 stift) til ringterminal (#10 stift) Tin 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Ringterminal (#10 stift) til ringterminal (#10 stift)
Grundlæggende varenummer
Længde
10,0" (254,0mm)