0190730019-03-S9
DigiKeys varenummer
0190730019-03-S9-ND
Producenter
Producentens varenummer
0190730019-03-S9
Beskrivelse
3" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumper ledning Ringterminal (#10 stift) til kabel Tin 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Skifergrå
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Ringterminal (#10 stift) til kabel
Grundlæggende varenummer
Længde
3,00" (76,20mm)