0039000219-12-W2
DigiKeys varenummer
0039000219-12-W2-ND
Producenter
Producentens varenummer
0039000219-12-W2
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 22 AWG Jumper ledning Ben til kabel (rund) Guld 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Ben til kabel (rund)
Antal ledere
1
Længde
12,0" (304,8mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 2
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE