0039000040-12-B4-D
DigiKeys varenummer
0039000040-12-B4-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
0039000040-12-B4-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sort 24 AWG Jumper ledning Ben til ben Tin 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Ben til ben
Grundlæggende varenummer
Længde
12,0" (304,8mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2015 BLACK
3" PRE-CRIMP A2015 BLACK
4" PRE-CRIMP A2015 BLACK
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
6" PRE-CRIMP A2015 BLACK