0039000040-10-A9-D
DigiKeys varenummer
0039000040-10-A9-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
0039000040-10-A9-D
Beskrivelse
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Orange 18 AWG Jumper ledning Ben til ben Tin 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Orange
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Ben til ben
Grundlæggende varenummer
Længde
10,0" (254,0mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE